Yün Yorgan Yıkama

Yorganların temizleme kuru temizleme işlemiyle yapılır. Yıkanan yorganlar kurutulurken çok dikkat edilmesi gerekir.

Yün Yorgan Yıkama Nasıl Yapılır?

Yün Yorgan yıkama hizmetimizden faydalanabilmek için bizleri arayarak randevu almanız gerekmektedir. Özellikle bu tarz yıkama hizmetleri Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama ve Yatak Yıkama hizmetleri özel randevularla oluşturulmaktadır.

Lekelerin ve kirlerin giderilerek temizlenmesi en önemli hususlardan bir tanesidir. Genel olarak halı yıkama işi yapanlar Yorgan veya Battaniye işlerinde normal evlerde kullanılan çamaşır makinelerini tercih ederlerken biz Prof DRY olarak Endüstriyel Çamaşır Makineleri ve sistemler kullanmaktayız.

Yine genel olarak halılarda olduğu gibi Yorgan veya Battaniye işlerinde de öncelikle temizlenme aşamasından sonra Cins, karakter analizi yapılarak tipine en uygun temizleme yöntemi uygulanır.

Yün Yorgan yıkama işlemi sizlerin evlerinde uyguladığı sistemden farklı cihazlar kullanmamız ve battaniyelerinizi yıpratmadan çekme küçültme veya salma gibi durumların oluşmamasını sağlayarak daha etkili bir yöntemle yıkanır.

Yün Yorgan yıkama işlemlerinin başlamadan önce ilk olarak inatçı Yün Yorgan üzerindeki leke ve izlerin çıkartılması ile başlar.

Sonrasında renk karışmaması için kendi renk skalasına uygun bir Yün Yorgan yıkama işlemi uygulanır.

Profesyonel ekibimiz ile yorganlarınızı profesyonel bir şekilde yıkıyor ve ilk aldığınız gün ki temizliğe kavuşturuyoruz.

Yorgan Yıkama Nasıl Yapılır?

Yorgan yıkama hizmetimizden faydalanabilmek için bizleri arayarak randevu almanız gerekmektedir. Özellikle bu tarz yıkama hizmetleri Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Yün Yorgan Yıkama ve Yatak Yıkama hizmetleri özel randevularla oluşturulmaktadır.

Yorgan yıkama işlemi sizlerin evlerinde uyguladığı sistemden farklı cihazlar kullanmamız ve yorganlarınızı yıpratmadan çekme küçültme veya salma gibi durumların oluşmamasını sağlayarak daha etkili bir yöntemle yıkanır.

Yorgan yıkama işlemlerinin başlamadan önce ilk olarak inatçı yorgan üzerindeki leke ve izlerin çıkartılması ile başlar.

Sonrasında renk karışmaması için kendi renk skalasına uygun bir yorgan yıkama işlemi uygulanır.

Profesyonel ekibimiz ile yorganlarınızı profesyonel bir şekilde yıkıyor ve ilk aldığınız gün ki temizliğe kavuşturuyoruz.