Selimiye Halı Yıkama

Selimiye Koltuk ve Halı Yıkama Hizmetleri

İstanbul Selimiye Halı Yıkama sektöründe kısa sürede öncü firma olmayı başarmış ve özellikle tercih edilen bir firma haline gelen Prof DRY sizlere sürekli ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Yerinde ve tesislerimizde sağladığımız halı yıkama işlerimiz bugüne kadar binlerce bireysel ve kurumsal firmanın çözümü olmuştur. Genel Temizlik alanlarında uzun süreler boyunca çalışan engin tecrübeye sahip personellerimiz sizler için en doğru yıkama tekniği ile hizmet sunmaktadır.

İstanbul Selimiye bölgesinde genellikle misafirlerimiz Selimiye Genel Temizlik, Selimiye Genel Temizlik, Selimiye Halı Saçak Tamiri, Selimiye Halı Bakımı, Selimiye Yün Yorgan Yıkama, Selimiye Battaniye Yıkama, Selimiye Yatak Yıkama, Selimiye Japon Perde Yıkama, Selimiye Tafta Perde Yıkama, Selimiye Kadife Perde Yıkama, Selimiye Kadife Perde Yıkama, Selimiye Keten Perde Yıkama, Selimiye Rustik Perde Yıkama, Selimiye Zebra Perde Yıkama, Selimiye Kumaş Perde Yıkama, Selimiye Stor Perde Yıkama, Selimiye Deri Koltuk Yıkama, Selimiye Nubuk Koltuk Yıkama, Selimiye Kadife Koltuk Yıkama, Selimiye Yat Halısı Yıkama, Selimiye Yerinde Halı Yıkama, Selimiye Otel Halı Yıkama, Selimiye Shaggy Halı Yıkama, Selimiye Nepal Halı Yıkama, Selimiye Step Halı Yıkama, Selimiye İpek Halı Yıkama, Selimiye El Dokuma Halı Yıkama, Selimiye Kuru Köpük Halı Yıkama, Selimiye Deri Halı Yıkama, Selimiye Halıflex Halı Yıkama, Selimiye Özel Tasarım Halı Yıkama, Selimiye Kuru Halı Yıkama, Selimiye Makina Halısı Yıkama gibi tüm Halı Yıkama Hizmetlerinde bizleri tercih etmektedirler.

Halılarınız hem görünüm hem de sağlık açısından çok önemlidir. Evde yapılan veya işin uzmanı olmayan firmaların yaptığı yıkamalardan dolayı doğan ve geri alınması mümkün olmayan hasarlar neticesinde belki halınızı son görüşünüz olabilir. İşi bilen profesyonellere bırakmanız uzun vadede halınızı ilk aldığınız günki gibi kullanmanızı sağlar.

Prof DRY olarak uzun yıllar boyunca ekibimiz ile birlikte sizlere en doğru ve en temiz hizmeti sunuyoruz. Hatta diğer firmaların yaptığı hSelimiyeı çoğu zaman düzelterek halınızın ömrünü uzatıyoruz.

Randevunuzu oluşturun, halı analizimizi yapalım. Kısa sürede tertemiz halınızı geri teslim edelim. Bizim kalitemiz referanslarımızdır. Referanslarımız ile görüşerek bizim ile ilgili bilgi almayı unutmayınız.