Makina Halısı Yıkama

Makina halılarınızın kir duurmlarına göre evlerinizden, işyerlerinden alıyoruz veya yerinde temizlik yapıyoruz.

Makina Halısı Nasıl Yıkanır?

Makina halılarının yıkanması belli aşamalardan geçmektedir. Öncelikle halılar silkeleme makinasıyla toz ve kaba kirlerinden arındırılır. Daha sonra sulandırma ile halının kabartılması sağlanır. Böylece halıdaki pisliklerin daha rahat temizlenmesi amaçlanır. Ardından 10 başlık fırçalı tam otomatik makinalarda en kaliteli şampuanlarla yıkanır. En son sıkma makinasında sıkılır ve kurutma işlemine geçilir

Makina Halısı Nedir?

Makina halısında polyester akrelik, viskoni naylın, floş, yün gibi maddeler kullanılmaktadır. Halının yerde düzgün durmasını sağlamak amacıyla pamuk gibi dolgu iplikleri de kullanılmaktadır.

Makina halısı kolay kolay bozulmayan dayanıklı halılardır. Makina halısı yıkarken dikkat edilmesi gereken nokta otomatik halı yıkama makinalarına ve doğru ekipmanlara sahip profesyonel halı yıkama firmalarından yardım almaktır.

Makina Halısı Yıkama Nasıl Yapılır?

Makina halı yıkama işlerinizin öncelikle almış olduğunuz randevu ile birlikte personellerimiz sizlerin bulunduğu bölgeye gelerek sizlerden halınızı alır. Halınızın dokuma ve karakteristik işlemlerinin incelenmesinden sonra tamamen bitkisel ürünler kullanılarak önce kaba bir temiziliği yapılır. Genellikle halılarda en önemli hususlardan bir taneside halılarda bulunan boya türleridir. Bu konu hiç dikkat edilmez ve halıların renklerinin solmasına hatta canlılığının gitmesine neden olur. Bizler sizlerin halıları için öncelikle boya ve renk analizlerini yapıyoruz. Boyaya zarar vermeden ilk gün ki canlılığına kavuşması için bitkisel ürünler ile Makina Halısı Yıkama işlemine başlıyoruz.

Makina Halılarınız yıkanırken tecrübeli ekibimiz en ince detayına kadar halınızın en temiz haline gelmesi için çalışır. Prof DRY Halı Yıkama olarak Makina Halılarınızı engin tecrübe ve senelerin vermiş olduğu birikim ile en doğru şekilde yıkıyor ve hiç bir şekilde halılarınıza zarar vermeyecek ekipmanlar kullanıyoruz.

Unutmayınız! Hiç bir firma size halılarınızı yıkarken solma veya yıpranma garantisini vermeyecektir. Ama biz veriyoruz.

Bu tür makina halıları evde yıkanmaz ve yıkamak oldukça risklidir. Bu tür evde veya profesyonel olmayan halı yıkama firmalarında yıkatılarak bize gönderilen Makina Halılarda karşılaştığımız Boyası karışmış ve solmuş halıların eski canlı hallerine getirmek oldukça güç ve hatta bazı zamanlar imkansızdır.

Detaylı temizlik istemeyen sadece yüzeysel ve hızlı temizleme gerektiren halılarınızda bu yöntemi güvenle deneyebilirsiniz.