Kadife Koltuk Yıkama

Kadife koltuk temizliğinde sabun, tiner, aseton, benzin gibi malzemeleri leke çıkarmak için kesinlikle kullanılmamalıdır

Kadife Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Kadife Koltuk yıkama işlemi ev ve ofislerinde uyguluyoruz. Ofislerinizde bulunan tüm koltuk tiplerinde Kadife Koltuk Yıkama hizmetini veriyoruz. Sadece ofisiniz değil evlerinizde ki koltukları da temizliyoruz.

Gözle görülmeyen inatçı leke ve kirleri özel ekipmanlarımız ile çıkartıyoruz. Bazen koltuklarda bulunan kirler sıkışır ve yüzeyde temiz gibi görünse de diplerin de kirler barındırır. Bunların mikroskobik temizliğe ihtiyacı vardır.

Kadife Koltuk Yıkama işlerinde kadife yüzeye zarar vermeden yıkama yapıyoruz. Kadife yapısı gereği biraz zor kuruyan bir yüzeye sahip olduğu için kurutma işlemi içinde yine son teknolojik makineler kullanıyoruz.

Kadife Koltuk temizliği işi oldukça zor ve emek isteyen bir iştir. Hem zamandan hemde emek kaybı yaşamadan sizlerin koltukları aynı gün içerisinde ilk aldığınız gün ki temizliğine kavuşturuyoruz. Alırken streçli olmayan showroom koltuklarında da aynı kirliliğe rastlanmıştır. Bu konuda satın alırken de temizlik açısında dikkat etmelisiniz.

Kadife Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak için randevu alınız.