Deri Halı Yıkama

Deri halılar tamamıyla doğaldır ve iki kattan oluşmaktadır. Bu değerli halıların temizlenmesi için uzman ekibimize güvenin.

Deri Halı Yıkama Nasıl Yıkanır?

Deri halı yıkama özellikle hassas bir üründür. Deriler çabuk yıpranabilir ve eskiyebilir. Yıkamayı yapacak malzemenin veya makinenin deriye uygun ve hasaslıkta seçilmesi gerekmektedir. Derilerinizin ilk aldığınız günki temizliğine kavuşmasını istemez misiniz? Sizler için deri halılarınızın en uygun seçenekler ile temizliyoruz.

Yıkamada kullandığımız ürünler kimyasal değil tamamen bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. Böylelikle sağlık açısından gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Prof DRY olarak sizlere sağladığımız Deri Halı Yıkama hizmetimizi alanında uzman sektöre yıllarını vermiş ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Sahte, post, inek derisi gibi farklı türlere sahip olan Deri Halılar bazen yanlış yıkamalar sonucunda kalıcı ve ciddi hasarlar alır. Öncelikle derinizin karakterine göre bir analiz yapılarak sizlere uygun olan en iyi şekilde halınızın yıkamasını gerçekleştiririz.

Deri halınızda daha öncesinden yanlış yıkamalar sonucu meydana gelen hatalarında giderilmesini sağlanabiliyorsa sağlayarak sizleri eski deri halınıza kavuştururuz.